مرده پزشکی محققان مشاهده مطالعه افسردگی

مرده: پزشکی محققان مشاهده مطالعه افسردگی انگلیسی اخبار پزشکی

گت بلاگز اخبار بین الملل در سفر به عربستان چمدان‌های پر از جواهر هدیه گرفتیم / مشاور اوباما

یکی از مشاوران امنیت ملی و صحبت نویس اوباما در کتاب خاطرات خود نوشته است: هیات آمریکایی در سفر سال ۲۰۰۹ خود به عربستان چمدان‌های پر از جواهرات هدیه گرفتند.

در سفر به عربستان چمدان‌های پر از جواهر هدیه گرفتیم / مشاور اوباما

مشاور اوباما: در سفر به عربستان چمدان های پر از جواهر هدیه گرفتیم

عبارات مهم : جواهر

یکی از مشاوران امنیت ملی و صحبت نویس اوباما در کتاب خاطرات خود نوشته است: هیات آمریکایی در سفر سال ۲۰۰۹ خود به عربستان چمدان های پر از جواهرات هدیه گرفتند.

به گزارش ایسنا به نوشته روزنامه گاردین، بن رودز، صحبت نویس و از معاونان مشاور امنیت ملی باراک اوباما، مدیر جمهور سابق آمریکا در کتاب خاطرات خود نوشته است: دولت سعودی به مشاوران کاخ سفید چمدان هایی پر از جواهر به ارزش صدها هزار دلار داد.

در سفر به عربستان چمدان‌های پر از جواهر هدیه گرفتیم / مشاور اوباما

بن رودز در کتاب خود با عنوان “جهان آنگونه که هست” آورده است: بعد از نشستن هواپیما در عربستان در ژوئن ۲۰۰۹ ما را با خودروهای مخصوص زمین های گلف به واحدهای مسکونی خاصی در وسط یک بیابان بردند مجتمعی متعلق به پادشاه. زمانی که در واحد خودم را باز کردم یک چمدان بزرگ دیدم که داخلش پر از جواهر بود.

وی می نویسد: از آنجا که صحبت قاهره را می نوشتم ابتدا فکر کردم اینها رشوه است جهت انجام یک صحبت در دنیا اسلام . مصر مقصد بعدی ما بود و قرار بود اوباما در آنجا صحبت کند ولی بعدا دریافتم که دیگر اعضای هیات نمایندگی آمریکا هدایای مشابهی دریافت کرده اند. همه ما چمدان های پر از جواهرات گرفته بودیم. و البته آنها را تحویل دفتر پروتکل دولت که مسئول هدایا است دادیم. شما می توانید هدایا را بازخرید کنید ولی قیت آنها …. به یاد ندارم دقیقا چقدر بود ولی دهها هزار دلار می شد فکر نمی کنم کسی آنها را نگه داشته باشد.

یکی از مشاوران امنیت ملی و صحبت نویس اوباما در کتاب خاطرات خود نوشته است: هیات آمریکایی در سفر سال ۲۰۰۹ خود به عربستان چمدان‌های پر از جواهرات هدیه گرفتند.

پیش از این گزارش شده است بود که عبدالله، پادشاه فقید عربستان به میشل اوباما، همسر اوباما یک ست الماس به ارزش ۱۳۲ هزار دلار مشمول بر گوشواره، انگشتر، گردنبند و دستبند داده بود. براساس قوانین آمریکا همه این هدایا و دیگر هدایای لوکس داده شده است به اوباما و دخترانش به آرشیو ملی آمریکا سپرده شده است هست.

به گفته منابع دولتی، به رودز یک جفت دستنبد نقره، یک ساعت مردانه، یک خودکار نقره و جواهرات الماس مشمول بر گوشواره، انگشتر، گردنبند به ارزش تقریبی ۵۴۰۵ دلار داده شده است بود.

واژه های کلیدی: جواهر | چمدان | اوباما | آمریکا | اوباما | پادشاه | جواهرات | عربستان | آمریکایی | میشل اوباما | باراک اوباما

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog